Strefa inwestora

W tym miejscu znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące procedury sprzedażowej, treści oferty i jej załączników, wzorów formularzy i oświadczeń, a także inne przydatne dla potencjalnego inwestora informacje.

 • Procedura sprzedaży

 • Formularze i oświadczenia

 • Warunki dla inwestycji w Częstochowie

  Częstochowa to 245-tysięczne miasto w południowej Polsce (województwo śląskie). Położone jest ono przy trasie Warszawa-Katowice oraz na skrzyżowaniu ważnych dróg krajowych i międzynarodowych. Bogatą sieć kolejową oraz niespełna 60-o kilometrową odległość do najbliższego portu lotniczego w Pyrzowicach docenili już dotychczasowi inwestorzy.

 • Warunki dla inwestycji w Skarżysku-Kamiennej

  Skarżysko-Kamienna jest 50-tysięcznym miastem położonym w północnej części województwa świętokrzyskiego na przecięciu głównych szlaków drogowych i kolejowych z Warszawy do Krakowa i z Łodzi do Rzeszowa, w malowniczej dolinie rzeki Kamiennej i dolinach jej dopływów oraz na okalających je wzniesieniach.

 • Warunki dla inwestycji w Popowie

  Gmina Somianka położona jest w środkowej części województwa mazowieckiego i południowo – zachodniej części powiatu wyszkowskiego nad rzeką Bug, gdzie niegdyś wiódł historyczny szlak z Warszawy na wschód i północ kraju.   Teren gminy Somianka jest zróżnicowanym obszarem pod względem przyrodniczym występują tu zarówno lasy jak i rzeka, które w równy sposób stanowią atrakcyjność dla gości. Urozmaicona rzeźba terenu, wysokie skarpy, rozlewiska rzeki Bug , łąki i lasy nadają terenowi nie powtarzalny charakter. Cała gmina jest włączona w Zielone Płuca Polski, na dużym obszarze gminy znajduje się projektowany Nadbużański Park Krajobrazowy oraz obszar chronionego krajobrazu Natura 2000.