Nieruchomości - działki pod inwestycję w Częstochowie

Oferujemy do sprzedaży ok. 340 ha nieruchomości położonych w Częstochowie na terenach po byłej Hucie Częstochowa. Działki pod inwestycje zlokalizowane są ok. 5 km od centrum miasta oraz 3 km od trasy Katowice-Warszawa, w dzielnicach Mirów i Raków. Posiadają połączenie komunikacyjne bezpośrednio z drogami publicznymi oraz dzięki sieci dróg wewnętrznych. Zapewnia to bardzo dogodne warunki transportowe i stanowi istotny czynnik w planowaniu rozwoju przedsiębiorstwa.

Oferowane nieruchomości inwestycyjne to tereny przemysłowe (ok. 140 ha)tereny leśne oraz tereny zieleni urządzonej (ok. 200 ha).

Nieruchomości stanowią zwartą całość podzieloną na 14 kompleksów. Rozmieszczenie poszczególnych działek można sprawdzić na specjalnie przygotowanej mapie posiadanych nieruchomości. Mapa umożliwia weryfikację położenia i ocenę atrakcyjności terenów względem określonych potrzeb i oczekiwań.

Spółka zainteresowana jest sprzedażą bądź wydzierżawieniem posiadanych nieruchomości inwestycyjnych. Na życzenie klienta dokonujemy podziałów działek dostosowując ich wielkość do indywidualnych potrzeb.

Sprawdź szczegółowe informacje o lokalizacji

Mapa kompleksów
Zobacz na mapie

Ogłoszenia z inwestycji:
Nieruchomości - działki pod inwestycje w Częstochowie

Znajdź informację na temat:
rozpoczętych przez nas procedur przetargowych dotyczących, ogłoszeń najmu/dzierżawy oraz pozostałych ogłoszeń związanych m.in. z zakupami towarów i zlecaniu usług przez Spółkę.

 • Sprzedaż

  Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działek w Częstochowie

 • Sprzedaż

  Sprzedaż lokalu przy ul. Twardej 44 w Warszawie

 • Wynajem

  Ogłoszenie o przetargu na najem powierzchni magazynowo-przemysłowej

 • Wynajem

  Powierzchnie biurowe do wynajęcia w Częstochowie

 • Sprzedaż

  Nieruchomość kolejowa zabudowana budynkami w Częstochowie

 • Wynajem

  CPP KUCELIN