Facebook Linkedin

Lokale biurowo-usług Poznań Wilda od 10 do 3000 m²

Operator ARP Sp. z o.o.
Telefon Poznań, Wilda, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Szczegółowe informacje:

Telefon + 48 789 397 081 Email kontakt@operatorarp.pl

Wynajmę bezpośrednio od Właściciela lokale biurowe, usługowe, handlowe lub przemysłowe w budynku biurowo – usługowym przy ul. 28 czerwca 1956 r. Dostępne powierzchnie od 10 do nawet 3000 m². Możliwa adaptacja pomieszczeń pod potrzeby Najemcy. Koszty najmu od 25 zł/m² powierzchni bez klimatyzacji do 35 zł/m2 powierzchni klimatyzowanej. Do kosztów najmu należy doliczyć 5 zł opłaty eksploatacyjnej za media, ochronę, utrzymanie czystości itp.

Budynek dobrze skomunikowany z centrum (linie autobusowe i tramwajowe obok budynku). Możliwość wynajęcia zewnętrznego miejsca postojowego na terenie nieruchomości. Możliwość negocjacji stawki przy wynajmie długoterminowym i dużej powierzchni. Za wynajem lokali bezpośrednio z tego ogłoszenia NIE POBIERAMY PROWIZJI. Zapraszam do oglądania.

 

Najnowsze ogłoszenie

Zapytanie ofertowe dotyczące wyboru Wykonawcy robót remontowych w budynku produkcyjno-magazynowym Hala P-4 przy ul. Toruńskiej 155 w Bydgoszczy

Operator ARP Sp. z o.o. ogłasza postępowanie nr OPARP/PP/1/2021 w sprawie wyboru Wykonawcy robót remontowych w budynku produkcyjno-magazynowym Hala P-4 przy ul. Toruńskiej 155 w Bydgoszczy.