Facebook Linkedin

Magazyn, Usługi, Piwnica, Stare Miasto, Rynek

Operator ARP Sp. z o.o.
Telefon Wrocław, Stare Miasto, ul. Wita Stwosza

Szczegółowe informacje:

Telefon + 48 512 090 920 Email wmurza@operatorarp.pl

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 56 m² w piwnicy budynku przy ul. Wita Stwosza 15,15a.

Przeznaczenie: magazyn, archiwum – z poziomu „0” bezpośredni dostęp windą. Możliwość wyładunku towaru od zaplecza budynku (droga wewnętrzna od ul. Biskupiej). Lokal może być wykorzystany np. pod restaurację lub zaplecze kuchenno-magazynowe z możliwością wynajęcia lokalu na parterze w części galerii pod kawiarnię lub sklep. Lokal jest ogrzewany i posiada dostęp do toalet, zatem może być wykorzystywany pod działalność usługową.

Dobra lokalizacja w ścisłym centrum Wrocławia, 500 metrów od Rynku i w odległości 5 min. pieszo od węzła komunikacji miejskiej. W budynku znajduje się winda, recepcja, całodobowa ochrona, monitoring, System Sygnalizacji Napadu i Włamania oraz System Sygnalizacji Pożaru.

Czynsz najmu za lokal w piwnicy 1700 zł netto + opłata eksploatacyjna. Kontakt tel. 512-090-920

 

Najnowsze ogłoszenie

Zapytanie ofertowe dotyczące wyboru Wykonawcy robót remontowych w budynku produkcyjno-magazynowym Hala P-4 przy ul. Toruńskiej 155 w Bydgoszczy

Operator ARP Sp. z o.o. ogłasza postępowanie nr OPARP/PP/1/2021 w sprawie wyboru Wykonawcy robót remontowych w budynku produkcyjno-magazynowym Hala P-4 przy ul. Toruńskiej 155 w Bydgoszczy.