Facebook Linkedin

Wynajmę hale magazynowo produkcyjne i usługowe

Operator ARP Sp. z o.o.
Telefon Bydgoszcz, Górny Taras, Łęgnowo Wieś, Toruńska 155

Szczegółowe informacje:

Telefon + 48 (600 269 250 Email poczta@operatorarp.pl

Wynajmę hale magazynowe o pow. od 900 do 1200 m² położone na terenie zakładów „Stomil” pod działalność magazynową, logistyczną, produkcyjną lub usługową. Nieruchomości usytuowane są we wschodniej części miejscowości, w odległości ok. 7,8 km od jej centralnej części
(odległość od Urzędu Miasta Bydgoszcz). Nieruchomości posiadają zadowalający dostęp
komunikacyjny, w odległości ok. 1,5 km znajduje się droga krajowa nr 80, natomiast w odległości ok.
7,9 km przebiega droga krajowa nr 10. Ponadto przedmiotowe nieruchomości położone są
bezpośrednio przy ul. Toruńskiej, zapewniającej dogodne połączenie z centrum miasta. Wzdłuż
ul. Toruńskiej przebiega linia tramwajowa.

Możliwość zaplecza socjalnego. Dostęp do zimnej i ciepłej wody oraz kanalizacji i ogrzewania (ogrzewania można zupełnie wyłączyć i nie ponosić kosztów z tym związanych) a także pary przemysłowej.  Oczywiście energia elektryczna (w tym siłowa) również jest dostarczana. Nieruchomość położona jest na terenie zamkniętym i strzeżonym z własnymi drogami i parkingami. Na terenie nieruchomości znajduje się również waga samochodowa. Co ceny najmu należy również doliczyć opłatę eksploatacyjną w wysokości 3 zł/m².

 

Przy najmie długoterminowym i wynajmie dużej powierzchni możliwa negocjacja stawek. Najem prosto od Właściciela także brak dodatkowych opłat.

Zapraszam do oglądania. Więcej info pod tel.

 

Najnowsze ogłoszenie

Zapytanie ofertowe dotyczące wyboru Wykonawcy robót remontowych w budynku produkcyjno-magazynowym Hala P-4 przy ul. Toruńskiej 155 w Bydgoszczy

Operator ARP Sp. z o.o. ogłasza postępowanie nr OPARP/PP/1/2021 w sprawie wyboru Wykonawcy robót remontowych w budynku produkcyjno-magazynowym Hala P-4 przy ul. Toruńskiej 155 w Bydgoszczy.