Ogłoszenia

Nieruchomości – działki pod inwestycję w Częstochowie

Spółka zainteresowana jest sprzedażą bądź wydzierżawieniem posiadanych nieruchomości inwestycyjnych. Na życzenie klienta dokonujemy podziałów działek dostosowując ich wielkość do indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

Nieruchomość kolejowa zabudowana budynkami w Częstochowie

Strefa śródmiejska blisko centrum. Sąsiedztwo terenów przemysłowych. W pobliżu magistrala kolejowa i droga krajowa nr 1 (Al. Wojska Polskiego).

Czytaj więcej
a

CPP KUCELIN

Częstochowski Park Przedsiębiorczości KUCELIN będzie usytuowany w sąsiedztwie terenów Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec, pomiędzy Al. Pokoju, a ul. Kucelińską przy pętli tramwajowej (idealny dojazd dla pracowników).

Czytaj więcej

Częstochowa – lokale biurowe od 12m² do 45 m²

Oferujemy lokale biurowe do wynajęcia przy ul. Koksowej 11 w Częstochowie (dzielnica Zawodzie-Dąbie) o zróżnicowanej powierzchni od 12m² do 45m² (np. 10 lokali w wydzielonej części z własnym korytarzem, toaletą i drzwiami) na parterze oraz I i II piętrze.

Czytaj więcej

Częstochowa – magazyny-produkcja ok. 11.000 m²

Oferujemy wynajem nowoczesnych powierzchni magazynowo - produkcyjnych w Częstochowie (dzielnica Zawodzie-Dąbie). Powierzchnia użytkowa ponad 10 000 m²., z podziałem na 3 moduły (ok. 3370 m² każdy) wraz z częścią socjalną biurową (780m2 po 260 m² na moduł). Obiekt może być wykorzystywany zarówno do magazynowania, prowadzenia operacji logistycznych jak i pod lekką produkcję.

Czytaj więcej