Ogłoszenia

a

Magazyn, Usługi, Piwnica, Stare Miasto, Rynek

Przeznaczenie: magazyn, archiwum - z poziomu "0" bezpośredni dostęp windą. Możliwość wyładunku towaru od zaplecza budynku (droga wewnętrzna od ul. Biskupiej). Lokal może być wykorzystany np. pod restaurację lub zaplecze kuchenno-magazynowe z możliwością wynajęcia lokalu na parterze w części galerii pod kawiarnię lub sklep. Lokal jest ogrzewany i posiada dostęp do toalet, zatem może być wykorzystywany pod działalność usługową.

Czytaj więcej
a

Apartamenty wysoki standard, Stare Miasto, Rynek

Apartamenty zlokalizowane są w kamienicy usługowo - biurowo - mieszkalnej o wysokim standardzie, z całodobową ochroną. W budynku znajduje się winda, system sygnalizacji pożaru, monitoring. W każdym apartamencie jest klimatyzacja. W pełni wyposażone, nowocześnie urządzone, świeżo po gruntownym remoncie. W każdym apartamencie jest odrębna kuchnia lub aneks kuchenny. 

Czytaj więcej

Mieszkanie-Biuro, Stare Miasto, Wita Stwosza Rynek

Do wynajęcia lokal mieszkalny nieumeblowany o powierzchni 222 m² bezpośrednio od właściciela (możliwość podziału powierzchni na dwa lokale po 111 m²) usytuowany na 4 piętrze przy ul. Wita Stwosza 15, 15a w samym centrum Wrocławia - 500 m od Rynku i 5 min. pieszo od węzła komunikacji miejskiej.

Czytaj więcej

Zaplecze kuchenne, Stare Miasto, Wita Stwosza

Do wynajęcia lokal o powierzchni 120 m² w piwnicy budynku przy ul. Wita Stwosza 15,15a. Zaplecze kuchenne (część lokalu restauracyjnego), z możliwością donajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej. Bezpośredni dostęp windą z poziomu "0" . Możliwość rozładunku towaru od zaplecza budynku (droga wewnętrzna od ul. Biskupiej).

Czytaj więcej
a

Apartament blisko Rynku Starego Miasta po remoncie

Apartament znajdujący się na IV piętrze w budynku przy ul. Wita Stwosza 15a. Niedawno wyremontowany z nowym wyposażeniem, klimatyzowany. Apartament z dużym tarasem z widokiem na miasto. W budynku całodobowa ochrona. Do czynszu podstawowego należy doliczyć opłatę eksploatacyjną w wysokości 15 zł/m² + koszty mediów (e.e., z.w. c.w i ciepło).

Czytaj więcej