Facebook Linkedin

O Spółce

Operator ARP Sp. z o.o. należy do grupy Agencji Rozwoju Przemysłu, która jest jedną z kluczowych instytucji realizujących program zrównoważonego rozwoju kraju. Spółka działa w obszarach związanych z efektywnym gospodarowaniem nieruchomościami oraz gruntami, angażuje się w nowoczesne projekty wspierające rozwój średnich, polskich miast, a także inwestuje w Odnawialne Źródła Energii.

Kluczowym zadaniem powierzonym spółce Operator ARP jest realizacja Programu Fabryka, którego celem jest stymulowanie gospodarczego potencjału średnich miast. Misją programu jest budowa nowoczesnych obiektów łączących funkcję biurową i handlowo – usługową. Dzięki współpracy ze spółką Operator ARP, samorządy średnich miast zyskują powierzchnie o najwyższym standardzie, skrojone z myślą zarówno o firmach z branży nowoczesnych usług dla biznesu, jak i lokalnych przedsiębiorcach oraz o młodych startujących w biznesie.

Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdynia, Częstochowa – to tylko niektóre z lokalizacji, w których Operator ARP sp. z o.o. dysponuje gruntami inwestycyjnymi oraz powierzchniami o różnorodnym przeznaczeniu – biurowym, magazynowo – logistycznym i produkcyjnym.

Spółka stawia na nowoczesne rozwiązania z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii oraz efektywności energetycznej poprzez przygotowanie i realizację projektów inwestycyjnych, oraz zastosowanie zaawansowanych technologii w realizowanych przedsięwzięciach.

Sprzedaż, wynajem

OPERATOR ARP SP. Z O.O.

Oferta

W ofercie Operator ARP znajdą Państwo atrakcyjne nieruchomości inwestycyjne zlokalizowane w Częstochowie.

 

Proponujemy działki pod inwestycje w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie Polski. Zależy nam na umożliwieniu rozwoju przedsiębiorczości i biznesu w kraju, poprzez stworzenie dogodnych do tego celu warunków.

 

Operator ARP świadczy także usługi związane z zarządzaniem nieruchomościami na zlecenie podmiotów trzecich, przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do transakcji kupna – sprzedaży, a także oferuje profesjonalne doradztwo w w/w zakresie.

 

Zobacz ofertę

Rada nadzorcza

Anna Karpińska

Przewodnicząca RN

Ewa Matysiak

W-ce Przewodnicząca RN

Bożena Stańczyk

Sekretarz RN

Paweł Kieruzal

Członek RN

Barbara Rylska

Członek RN

Paweł Kieruzal

Członek RN

Olgierd Cieślik

Członek RN

Zarząd

Zarząd 1

Mariusz Domeradzki

Prezes Zarządu

Manager od ponad 20 lat związany z rynkiem nieruchomości. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami inwestycyjnymi i zarządzaniu nieruchomościami oraz budową wartości portfela inwestycyjnego. Licencjonowany doradca restrukturyzacyjny, skutecznie wdrażający strategie i modele biznesowe. Radca prawny, absolwent prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz podyplomowych studiów w zakresie zarządzania projektami i nieruchomościami, a także studiów podyplomowych na kierunku zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Tytuł Master of Business Administration uzyskał w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu i we Franklin University.

Zarząd 1

Andrzej Broniewski

Członek Zarządu

Ekonomista, pedagog i dyplomowany menadżer Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie. Wieloletni Członek, a następnie Prezes Zarządu Regionalnej Izby Przemysłowo – Handlowej w Częstochowie. Wyróżniony Honorową Odznaką Krajowej Izby Gospodarczej za aktywność gospodarczą, działania na rzecz przedsiębiorców, a także współpracę z samorządami lokalnymi, uczelniami i szkołami. Członek Rady Uczelni Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego imienia Jana Długosza w Częstochowie. Pracował na stanowisku Prezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego w firmie „Galtex” S.A.

Nasz Zespół

Patrycja Bębas

Dyrektor Biura Realizacji Inwestycji

Grzegorz Kowalczyk

Dyrektor ds. Inwestycji w Biurze
Realizacji Inwestycji

Maciej Wojtczak

Dyrektor ds. Inwestycji

Mariusz Sławiński

Dyrektor Biura Organizacyjnego

Piotr Tucholski

Dyrektor Biura Zarządzania
Nieruchomościami

Agnieszka Zakolska

Dyrektor Biura Prawnego

Grzegorz Grotek

Dyrektor Finansowy

Iwona Milewska

Dyrektor Biura Organizacyjnego

Dane spółki

Adres

Operator ARP sp. z o.o.
00-236 Warszawa, ul. Świętojerska 5/7

Telefon

+48 22 358 55 00

Numery nip i regon

NIP 521-328-64-48
REGON 015710840

Numery nip i regon

XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru
Sądowego
KRS nr 0000203884
Wysokość kapitału zakładowego 423 898 000,00 zł

Email

kontakt@operatorarp.pl