Ogłoszenia

30.07.2021
w trakcie

Zapytanie ofertowe dotyczące wyboru Wykonawcy robót remontowych w budynku produkcyjno-magazynowym Hala P-4 przy ul. Toruńskiej 155 w Bydgoszczy

Operator ARP Sp. z o.o. ogłasza postępowanie nr OPARP/PP/1/2021 w sprawie wyboru Wykonawcy robót remontowych w budynku produkcyjno-magazynowym Hala P-4 przy ul. Toruńskiej 155 w Bydgoszczy.

Czytaj więcej
19.07.2021
w trakcie

Zapytanie ofertowe na dokończenie prac budowlanych związanych z wykonaniem przebudowy i adaptacji 3 piętra w budynku przychodni Euromedicus przy ul. Czechosłowackiej 3 w Gdyni na zakład opiekuńczo-leczniczy.

Zarząd Spółki Operator ARP Sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na Dokończenie prac budowlanych związanych z wykonaniem przebudowy i adaptacji 3 piętra w budynku przychodni Euromedicus przy ul. Czechosłowackiej 3 w Gdyni na zakład opiekuńczo-leczniczy. UWAGA: Zmiana terminu składania ofert do dnia 19.07.2021r.

Czytaj więcej
19.07.2021
w trakcie

Zaproszenie do złożenia oferty na zdefiniowanie przebiegu wybranych procesów biznesowych oraz przygotowanie odpowiednich procedur i instrukcji

Spółka Operator ARP Sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na zdefiniowanie przebiegu wybranych procesów biznesowych oraz przygotowanie odpowiednich procedur i instrukcji opisujących poszczególne kroki w procesach biznesowych wraz z przypisaniem odpowiedzialności za ich realizację.

Czytaj więcej