Facebook Linkedin

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia od 900-1200m2

Operator ARP Sp. z o.o.
Telefon ul. Toruńska 155, Bydgoszcz

Szczegółowe informacje:

Telefon + (48) 661 505 569 Email kczuba@operatorarp.pl

Kontakt do zarządców nieruchomości:

tel.: +48 575 833 033, +48 609 209 588

e-mail: pwalaszek@operatorarp.pl, mgorna@operatorarp.pl

 

Wynajmę hale magazynowe o pow. od 900 do 1200 m2 położone na terenie zakładów „Stomil” pod działalność magazynową, logistyczną, produkcyjną lub usługową. Nieruchomości usytuowane są we wschodniej części miejscowości, w odległości ok. 7,8 km od jej centralnej części (odległość od Urzędu Miasta Bydgoszcz).

Nieruchomości posiadają zadowalający dostęp komunikacyjny, w odległości ok. 1,5 km znajduje się droga krajowa nr 80, natomiast w odległości ok. 7,9 km przebiega droga krajowa nr 10. Ponadto przedmiotowe nieruchomości położone są
bezpośrednio przy ul. Toruńskiej, zapewniającej dogodne połączenie z centrum miasta. Wzdłuż ul. Toruńskiej przebiega linia tramwajowa.
Możliwość zaplecza socjalnego. Dostęp do zimnej i ciepłej wody oraz kanalizacji i ogrzewania (ogrzewania można zupełnie wyłączyć i nie ponosić kosztów z tym związanych) a także pary przemysłowej. Oczywiście energia elektryczna (w tym siłowa) również jest dostarczana. Nieruchomość położona jest na terenie zamkniętym i strzeżonym z własnymi drogami i parkingami. Na terenie nieruchomości znajduje się również waga samochodowa. Co ceny najmu należy również doliczyć opłatę eksploatacyjną w wysokości 3 zł/m2.
Przy najmie długoterminowym i wynajmie dużej powierzchni możliwa negocjacja stawek.