Ogłoszenia

Zmień parametry ogłoszenia

Częstochowa – lokale biurowe od 12m² do 45 m²

Oferujemy lokale biurowe do wynajęcia przy ul. Koksowej 11 w Częstochowie (dzielnica Zawodzie-Dąbie) o zróżnicowanej powierzchni od 12m² do 45m² (np. 10 lokali w wydzielonej części z własnym korytarzem, toaletą i drzwiami) na parterze oraz I i II piętrze.

Czytaj więcej

Częstochowa – magazyny-produkcja ok. 11.000 m²

Oferujemy wynajem nowoczesnych powierzchni magazynowo - produkcyjnych w Częstochowie (dzielnica Zawodzie-Dąbie). Powierzchnia użytkowa ponad 10 000 m²., z podziałem na 3 moduły (ok. 3370 m² każdy) wraz z częścią socjalną biurową (780m2 po 260 m² na moduł). Obiekt może być wykorzystywany zarówno do magazynowania, prowadzenia operacji logistycznych jak i pod lekką produkcję.

Czytaj więcej
a

Magazyn, Usługi, Piwnica, Stare Miasto, Rynek

Przeznaczenie: magazyn, archiwum - z poziomu "0" bezpośredni dostęp windą. Możliwość wyładunku towaru od zaplecza budynku (droga wewnętrzna od ul. Biskupiej). Lokal może być wykorzystany np. pod restaurację lub zaplecze kuchenno-magazynowe z możliwością wynajęcia lokalu na parterze w części galerii pod kawiarnię lub sklep. Lokal jest ogrzewany i posiada dostęp do toalet, zatem może być wykorzystywany pod działalność usługową.

Czytaj więcej
a

Apartamenty wysoki standard, Stare Miasto, Rynek

Apartamenty zlokalizowane są w kamienicy usługowo - biurowo - mieszkalnej o wysokim standardzie, z całodobową ochroną. W budynku znajduje się winda, system sygnalizacji pożaru, monitoring. W każdym apartamencie jest klimatyzacja. W pełni wyposażone, nowocześnie urządzone, świeżo po gruntownym remoncie. W każdym apartamencie jest odrębna kuchnia lub aneks kuchenny. 

Czytaj więcej

Wynajmę hale magazynowo produkcyjne i usługowe

Wynajmę hale magazynowe o pow. od 900 do 1200 m² położone na terenie zakładów "Stomil" pod działalność magazynową, logistyczną, produkcyjną lub usługową. Nieruchomości usytuowane są we wschodniej części miejscowości, w odległości ok. 7,8 km od jej centralnej części

Czytaj więcej
a

Lokale biurowo-usług Poznań Wilda od 10 do 3000 m²

Wynajmę bezpośrednio od Właściciela lokale biurowe, usługowe, handlowe lub przemysłowe w budynku biurowo - usługowym przy ul. 28 czerwca 1956 r. Dostępne powierzchnie od 10 do nawet 3000 m². Możliwa adaptacja pomieszczeń pod potrzeby Najemcy.

Czytaj więcej