Operator ARP nagrodzony w rankingu Gazeli Biznesu 2023!

Za nami gala wieńcząca 24. edycję rankingu Gazeli Biznesu. To jedno z najstarszych a zarazem cieszących się niesłabnącym uznaniem zestawień firm, które wyróżniają się najbardziej dynamicznym rozwojem w sektorze MŚP. Z dumą dzielimy się wiadomością o ponownym docenieniu naszej Spółki w tym rankingu! Prestiżową nagrodę odebrał podczas wydarzenia Andrzej Broniewski, Członek Zarządu Operator ARP Sp. z o.o.

 

Operator ARP wyróżniony w rankingu Gazeli Biznesu 2023

Uroczysta gala, jaka miała miejsce 18 marca 2024 w hotelu Hilton w Warszawie, stała się okazją do wyróżnienia małych oraz średnich przedsiębiorstw, które w badanym okresie wykazały się niezwykłą dynamiką rozwoju. Przedstawiciele Spółki Operator ARP znaleźli się w gronie ponad 500 laureatów docenionych za transparentność prowadzonych działań biznesowych i osiągnięte wyniki finansowe. Spotkanie w eksperckim gronie i wspólne celebrowanie sukcesów stało się dla naszego zespołu powodem do dumy i wzajemnej inspiracji w zakresie dalszych planów. Cieszymy się, że podejmowane przez nas decyzje oraz zaufanie, jakim obdarzają nas zarówno klienci, jak i partnerzy biznesowi, przynoszą efekty w postaci stałego wzrostu reputacji spółki Operator ARP.

 

Ranking Gazeli Biznesu – prestiżowe zestawienie MŚP

Gazele Biznesu to ranking, który organizowany jest cyklicznie od 2010 roku przez Puls Biznesu. Jego celem jest wyłanianie godnych zaufania i szybko rozwijających się firm reprezentujących sektor MŚP. To najstarszy, a zarazem jeden z najbardziej cenionych rankingów biznesowych, którego analizy oparte są o wyniki finansowe firm i mierzone jako wyrażony w procentach przyrost przychodów osiągnięty w ciągu trzech lat. Obecność w tak zaszczytnym gronie jest dla nas ważna tym bardziej, ponieważ tegoroczna edycja obejmuje efekty działalności przypadające m.in. na czas pandemii Covid-19 – okresu, który dla wielu branż był jednym z najważniejszych pod kątem strategicznych działań i kluczowych wyzwań.

Miniona gala była dla naszego zespołu nie tylko okazją do odebrania przyznanej nam nagrody, ale przede wszystkim szansą na wymianę doświadczeń w eksperckim gronie i nawiązanie wielu owocnych relacji. Pozycja, jaką udało nam się wypracować, a także uzyskane wyróżnienie stają się dla spółki Operator ARP motywacją do dalszych działań prowadzonych w duchu zrównoważonego rozwoju oraz transparentności biznesowej!