Z dumą ogłaszamy nasze wyróżnienie w rankingu Gazele Biznesu 2023!

Z ogromną radością i nieukrywaną dumą ogłaszamy, że spółka Operator ARP została uhonorowana wyróżnieniem w prestiżowym rankingu „Gazele Biznesu 2023”. To wyróżnienie jest potwierdzeniem naszego dynamicznego rozwoju oraz solidnej pozycji na rynku.  W Operator ARP, nieustannie dążymy do doskonałości, zarządzając gruntami i nieruchomościami z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

 

Ranking Gazeli Biznesu, organizowany przez Puls Biznesu od 2000 roku, jest najbardziej cenionym wyróżnieniem dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Jego celem jest promowanie transparentności biznesowej, przedsiębiorczości oraz motywowanie do ciągłego rozwoju na podstawie solidnych i wiarygodnych kryteriów. Bycie częścią tego elitarnego grona to nie tylko zaszczyt, ale także potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku, rozwijając się dynamicznie i innowacyjnie.

Więcej szczegółów na temat naszego wyróżnienia oraz samego rankingu znajdziecie w najnowszym artykule opublikowanym przez Puls Biznesu. Zapraszamy do zapoznania się z nim, klikając https://www.pb.pl/oto-najlepsze-gazele-biznesu-2023-1203505

 

To wyróżnienie jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale również motywacją do dalszego, jeszcze intensywniejszego działania. Chcemy kontynuować naszą misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań dla branży nieruchomości, zawsze z myślą o lepszej przyszłości naszych klientów i partnerów.

 

Dziękujemy naszemu zespołowi, klientom i partnerom biznesowym za wsparcie i zaufanie, które są fundamentem naszego sukcesu.

Razem tworzymy przyszłość!